ZESPÓŁ SPECJALISTYCZNYCH BIUR RACHUNKOWYCH ALABRUDZIŃSCY sp. z o.o.

Nasze pierwsze biuro rachunkowe i kancelaria biegłego rewidenta powstało w 1989 roku we Włocławku, z inicjatywy Józefa Alabrudzińskiego, który pasję do księgowości przekazał na następne pokolenia. Zespół Specjalistycznych Biur Rachunkowych Alabrudzińscy to już trzecie pokolenie księgowych, co tylko w praktyce potwierdza nasze motto „Od pokoleń dystrybuujemy spokój”.

Dziś obsługujemy całą Polskę zdalnie lub poprzez Nasze oddziały:

UL. DŁUGA 61, 87-800 WŁOCŁAWEK - siedziba główna

UL. POZNAŃSKA 15, 88-100 INOWROCŁAW

UL. DĄBROWSKIEGO 6, 87-100 TORUŃ

UL. KCYŃSKA 43, 89-200 SZUBIN

UL. GŁOGOWSKA 31/33, 60-702 POZNAŃ

UL. REMBIELIŃSKIEGO 8, 09-400 PŁOCK

UL. PIĘKNA 25, 85-303 BYDGOSZCZ

Samodzielna księgowa - pełna księgowośćMiejsce pracy: Włocławek

Opis stanowiska:

Prowadzenie ksiąg handlowych - pełna księgowość.

Co mamy Ci do zaoferowania?

Praca w jednym z największych biur rachunkowych w woj. kuj-pom, oraz nieograniczone możliwości rozwoju osobistego oraz rozwoju zawodowego wraz ze wzrostem wynagrodzenia.

Miejsce pracy

ul. Długa 61, 87-800 Włocławek, Polska

Jakich kompetencji i umiejętności od Ciebie oczekujemy?

  • Doświadczenie w prowadzeniu ksiąg handlowych - pełna księgowość.

Dodatkowym plusem będą poniższe umiejętności:

  • Znajomość programów firmy Insert, wcześniejsza praca w biurze rachunkowym, kursy księgowe, znajomość aktualnych zmian podatkowych.

Oferujemy:

  • Typ pracy
  • Praca na cały etat lub samozatrudnienie do wyboru
  • Czas trwania zatrudnienia: na czas nieokreślony
ZESPÓŁ SPECJALISTYCZNYCH BIUR RACHUNKOWYCH ALABRUDZIŃSCY SP. Z O.O.
TEL. 54 426-21-49
UL. DŁUGA 61, 87-800 WŁOCŁAWEK
UL. DĄBROWSKIEGO 6, 87-100 TORUŃ