Dam pracę

 WĄTARSKI  Włocławek

Firma WĄTARSKI Włocławek Autoryzowany Dealer Volkswagen i Śkoda

poszukuje kandydatów na stanowisku:

GŁÓWNA KSIĘGOWA

Opis stanowiska:

- prowadzenie działu księgowości

- nadzór nad polityką rachunkowości firmy

- prowadzenie rachunkowości zgodnie z obowiązującymi przepisami

- sporządzanie sprawozdań finansowych oraz deklaracji podatkowych

- kontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (bankami, urzędami, audytorami)

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie ekonomiczne lub w zakresie rachunkowości i finansów

- min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

 - szczegółowa znajomość programów biurowych Office, w szczególności Excel

- komunikatywność

- dyspozycyjność

- mile widziane doświadczenie w pracy z programem Symfonia Forte

Oferujemy:

- pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

- umowę o pracę

- pracę w przyjaznej atmosferze

 Zainteresowane osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o

 nadsyłanie aplikacji

(CV, list motywacyjny) do dnia 14.12.2018 na adres:

rekrutacja@watarski.vw.pl

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z treścią polityki prywatności oraz treścią klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacji, prowadzonego przez Wątarski Sp. z. o.o., zgodnie z postanowieniami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o chronię danych Dz. U. UE. L z 2016r. Nr 119, str. 1, zwanego dalej: RODO), na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO dobrowolne zgody i przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@watarski.vw.pl

Polecamy

    • Świat Księgowych
    • Kaledarium