Dam pracę

 Fabryka Czekolady Bałtyk

poszukuje kandydatów z doświadczeniem

na stanowisko:

Księgowa

Miejsce pracy: Włocławek

Zadania:

  • weryfikacja, dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych

  • księgowanie dokumentów magazynowych, sprzedaży

  • bieżąca kontrola zapisów księgowych i uzgadnianie kont

  • naliczanie amortyzacji, prowadzenie ewidencji środków

  • prowadzenie kasy firmowe

    Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe

  • doświadczenie w pracy na stanowisku księgowym min. 3 lata

  • dobra znajomość zasad i przepisów z zakresu rachunkowości, podatku VAT oraz CIT

  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel)

    Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • szkolenie przygotowujące do wykonywania obowiązków

  • atrakcyjne wynagrodzenie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres sekretariat@zpcbaltyk.pl

     ZPC Bałtyk Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku informuje, że Państwa dane osobowe przetwarzane są w celach rekrutacyjnych. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych i ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania danych, a także cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi. Państwa dane nie będą podlegały profilowaniu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator danych nie zamierza przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego. Dane będą przechowywane przez okres 1 roku.

    Przesłane przez kandydata dokumenty winny zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przypadku zawarcia w nich danych w zakresie szerszym niż wymagany przepisami kodeksu pracy oraz w sytuacji, gdy kandydat chce aby dane zostały zamieszczone w bazie kandydatów do pracy.

    Proszę o umieszczenie klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ZPC Bałtyk Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku w celu uczestnictwa w dalszych procesach rekrutacji. Zostałem/Zostałam poinformowany/a o prawie dostępu do treści moich danych i ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawie sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania danych a także cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawie do wniesienia skargi. Zostałem poinformowany, że moje dane nie będą podlegały profilowaniu. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator danych nie zamierza przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego. Dane będą przechowywane przez okres 1 roku.

Zespół Specjalistycznych Biur Rachunkowych ALABRUDZIŃSCY,

prowadzi otwarty proces rekrutacji we Włocławku na stanowisko:

- księgowa o specjalności płace i ZUS

Mile widziana znajomość programów firmy Insert.

Dodatkowym atutem będzie umiejętność rozliczania płac z zagranicy.

CV należy przesłać na adres e - mail: dariusz.alabrudzinski@gmail.com

Polecamy

    • Świat Księgowych
    • Kaledarium