Aktualności

OGŁOSZENIE

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy we Włocławku z dniem 28.01.2019r. godz. 16:00 planuje uruchomić następujący kurs " Rachunkowość Zarządcza", kurs obejmuje 80 godz. zajęć dydaktycznych i jego koszt wynosi 990zł. Osoby zainteresowane udziałem w kursie prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 54 232 63 49

BIURO RACHUNKOWE PRZYSZŁOŚCI

Zapraszamy na bezpłatną konferencję szkoleniową "Biuro Rachunkowe przyszłości" organizowane przez Firmę Surf4Tax we współpracy ze Stowarzyszeniem Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy we Włocławku. Termin Konferencji: 8 lutego 2019r.

więcej »

Zmiany przepisów prawa pracy w 2019r. – porady praktyka

Zapraszamy na dwudniowe szkolenie w dniach 5 i 6 .02.2019r. godz. 16:00

więcej »

ZUS - projekt e-akta

e-Akta oraz inne zmiany w dokumentacji pracowniczej

więcej »

OGŁOSZENIE !!!

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Zarząd Główny w Warszawie, Oddział Okręgowy we Włocławku informuje, że nawiązał roczną współpracę z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat we Włocławku. W związku z powyższym organizujemy comiesięczne konsultacje z pracownikami ZUS w konkretnym zakresie tematycznym w naszej siedzibie Stowarzyszenia przy ulicy Miedzianej 2/4 w godzinach od 12:00 do 14:00. Osoby zainteresowane zapraszamy w terminach przewidzianych harmonogramem.

więcej »

BEZPIECZNA TRANSAKCJA - mechanizm podzielonej płatności w praktyce

Dobrowolny mechanizm podzielonej płatności wszedł w życie 1 lipca 2018 r. Jego celem jest zwiększenie bezpieczeństwa transakcji realizowanych przez przedsiębiorców i dalsze uszczelnianie sytemu VAT. Ministerstwo Finansów wraz z Krajową Administracją Skarbową, we współpracy ze Stowarzyszeniem Księgowych w Polsce oraz innymi partnerami społecznymi i instytucjami państwowymi prowadzi kampanię edukacyjną Bezpieczna transakcja.

więcej »

Zmiana sposobu składania sprawozdań finansowych do KRS

Szanowni Państwo, zgodnie z ustawą z 26 stycznia 2018 r. o zmianie ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym oraz niektórych innych ustaw (DzU 2018 poz. 398) od 15 marca 2018 r. ulega zmianie sposób składania sprawozdań finansowych do KRS

więcej »

Polecamy

    • Świat Księgowych
    • Kaledarium